32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Претставување на книгата „Сакам, значи постојам“ на Ана Јовковска

Најчитани вести

Издавачката куќа „Три“ денеска напладне во книжарницата во ГТЦ ќе ја претстави најновата книга на авторката, новинарка и активистка Ана Јовковска, насловена „Сакам, значи постојам“.

– „Сакам, значи постојам“ е духовно патување од и кон себеси. Книга за потребата да го спасиме овој комплициран свет со љубов и добрина. Страниците натопени со љубов изобилуваат со искрени исповеди за животот, емпатијата, среќата, болката, слободата, родителството, човечкото достоинство, соопшти „Три“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com