27.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Претесното фустанче едвај ги додржа градите на Нивес

Најчитани вести

рватската старлета Нивес Целзиус деновиве имаше настап, па се појави во провокативен фустан кој едвај и го додржа градите.

Имено Нивес облече кратко бело фустанче, а во преден план дојде нејзиното деколте.

Таа на Инстаграм сподели неколку фотографии и кратко видео на кое танцува, а се чинеше дека нејзините гради секој момент ќе излезат.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com