27.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Прес-конференција на ЗПВРСМ, Љупчо Николовски

Најчитани вести

Прес-конференција на заменикот на претседателот на Владата задолжен за борба против корупцијата и криминалот, одржлив развој и човечки ресурси, Љупчо Николовски.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com