21.8 C
Skopje
Monday, August 2, 2021

Премногу додворувачи: Џенифер Анистон седи на две столици?

Најчитани вести

Од минатата година и доделувањето на Оскарите, јавноста не престанува да коментира за поранешната сопруга на Бред Пит.

Медиумите пишуваа во текот на изминатите неколку недели за тоа дали седи на две столици. Ако е навистина така, Џенифер го најде совршениот начин да се ослободи од осаменоста.

Анонимен извор на списание за живот и стил напиша дека Џен и Бред, биле забележани како се дружат на сетот на нејзиното шоу.

Покрај тоа, како што се издвојува истиот извор, тие се гледаат во тајност и во викенди, најчесто во нејзиниот дом. Иако е за двојно љубовен живот, изворот тврди дека хемијата помеѓу Џенифер и Бред никогаш не исчезнала.

“Секој пат кога го гледа, нејзиното лице зрачи. Тие се согласуваат подобро од било кога, и тој е многу отворен, бидејќи тој беше разведен од Анџелина. Од друга страна, нејзиниот мистериозен човек беше импресиониран од игнорирањето на јавниот живот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести