22.8 C
Skopje
Friday, August 19, 2022

Премиерот Зоран Заев со сопругата Зорица, ќерката и идниот зет елегантни на свадба

Најчитани вести

Зоран Заев со семејството изминатиот викенд се забавуваше на свадба.

Македонскиот премиер со сопругата Зорица и ќерката Александра изгледаа елегантно на фотографиите кои Александра ги сподели на социјалните мрежи.

18-годишната девојка носеше впечатлива сина креација, која е во склад со нејзините години и совршено и прилега.

Александра се фотографираше и со своето момче Иван Проданов./skopje24.mk/

Зетот на свадбата беше од семејството Проданови, а Александра им честиташе на младенците и со фотографија.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com