27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Преку ноќ ги полуде сите: Оваа балерина плени со неверојатна убавина

Најчитани вести

Камерон Ер е балерина која доаѓа од Велика Британија и имала највисоки оценки по класичен, џез и модерен балет.

Но, наместо да танцува, таа се посветила на својот профил на Инстаграм, во обид да биде влијателна. Нејзе ѝ помогнала популарната инста-моделка Деми Роуз, со која се пријателки и заедно патуваат и се фотографираат.

Па така, на сметка на Деми, популарност стекна и балерината Камерон, која веќе со својата убавина привлекува сè повеќе и повеќе внимание, особено кај претставниците на посилниот пол.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com