32.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Преку ден докторка, навечер пејачка: Симона Поповска не се знае како е посекси, во бел мантил или пред микрофон?!

Најчитани вести

Велат дека две лубеници не се носат под рака, но Симона Поповска го може и тоа.

Иако има две професии, тотално различни една од друга, убавата Симона успева да биде успешна и со двете.

Преку ден е во бел мантил како докторка, па иако будна од ранина, вечерта наместо да одмора, таа продолжува со работа и тоа на сцена со микрофон во рака.

Кога го носи белиот мантил, иако е одмерена во стилот, таа блеска со својата маркантност и женственост, а пак на сцената плени со сексапил.

На еден свој неодамнешен настап, се појави со длабоко деколте од модерно црно боди кое ја истакна нејзината става, споено со фармерки со висок стук.

Симомче бонбонче како што ја нарекуваат обожавателите, редовно добива ласкави комплименти на социјалните мрежи – заслужено нели?

Извор:vistina.com.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com