32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Прекрасно семејство: Серхио Рамос со атрактивната сопруга и трите мали синчиња на премиера

Најчитани вести

Серхио Рамос гордо ја претстави пред светот документарната мини серија „El Corazón de Sergio Ramos“, во која е раскажана неговата животна приказна и патот до успешна фудбалска кариера.

На премирата во Мадрид, 33-годишниот фудбалер ја доби поддршката од своето семејство. Капитенот на Реал Мадрид позираше покрај сопругата Пилар Рубио и трите мали синчиња, Серхио Џуниор, Марко и Алехандро./femina.mk

Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата
Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата
Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата
Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата
Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата
Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата
Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата
Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата
Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата
Серхио Рамос и Пилар Рубио

41-годишната водителка, која е и модел, мамеше погледи во атрактивна сина креација од Зухаир Мурад.

Пилар Рубио

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com