18.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Прекрасна трудница – Шехерезад го истакна трудничкото стомаче

Најчитани вести

Актерката која ја глумеше Шехерезад во турската серија „1001 ноќ“ Бергузар Корел и нејзиниот сопруг Халит Ергенч, познат по улогата во „Величествениот“ беа специјални гости на настанот кој го организира луксузниот бренд за накит „Zen Diamond“ како негови заштитни лица.

инстаграм

На оваа свеченост, која беше одржана во Истанбул, Бергузар носеше прекрасна црна креација во која го истакна своето трудничко стомаче.

инстаграм

Бергузар и Халит веќе се родители на 9-годишниот Али, а сега го очекуваат своето второ дете. Парот стапи во брак во 2009 година.

инстаграм
инстаграм
инстаграм

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com