25.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Прекрасната германка фановите ги почести со жешки фотографии

Најчитани вести

Девојката на поранешниот кошаркар на црвено- белите Мајк Цибес, Вики Зонтаг на необичен начин го прослави 23-от роденден.

Вики на Инстаграм сподели фотографии на нои ги истакна своите атрибутисо порака:

„Расположение за мојот роденден! 23 и се уште убива“ напиша таа.

Преубавата германка се занимава со манекенство, а често знае да ги почести фановите со вакви „жешки“ фотографии.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com