2.8 C
Skopje
Tuesday, December 7, 2021

Пред кралската венчавка биле главни на лондонските забави: Фотографии од принцот Вилијам и Кејт Мидлтон во невообичаено издание

Најчитани вести

Поголем дел од светската јавност била изненадена кога ги видела овие фотографии.

Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон и принцот Вилијам сега, како што знаеме, важат за еден од најпрефинетите парови, но сепак не било отсекогаш така.

Тие двајца пред нивната венчавка биле главни на лондонските забави.

Кејт и Вилијам се олицетворение на сето тоа што монархијата во денешно време треба да претставува, но многу време пред да станат војвода и војвотка од Кембриџ, тие биле исти како своите врсници – „нормални луѓе“.

Тие правеле сè тоа што им прилега на нивните години: излегувале по ноќни клубови, се забавувале со своите пријатели, а се случувало и да испијат малку повеќе алкохол, па тие фотографии успеале да ги забележат папарацо фотографите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com