10.8 C
Skopje
Sunday, September 26, 2021

Прегазен пешак во Охрид

Најчитани вести

Автомобил прегази 37-годишна жена од охридското село Куратица.

Несреќата се случила вчера на булеварот „Туристичка“ во Охрид.

Жената се здобила со тешки телесни повреди, констатирани во болницата „Св.Еразмо“. По овластување на Јавен обвинител, увид на местото на незгодата извршија полициски екипи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com