34.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Превртен камион во Хиподром

Најчитани вести

Скопје, 14 октомври- Се преврте камион во скопската населба Хиподром дознава 24-Инфо. На лице место моментално се екипите на брзата помош и полицијата, а засега нема информации за повредени.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com