-1 C
Skopje
Saturday, January 16, 2021

Први фотки од 44-годишната Натали Имбрулија со своето двомесечно синче

Најчитани вести

Натали Имбрулија пред долги години се повлече од музичката сцена, но пред извесен период направи бум во јавноста со информацијата дека на 44-годишна возраст за првпат ќе стане мајка, благодарение на вештачко оплодување.

Пред 2 месеци го роди синчето Макс, после вештачко оплодување со сперма од донатор.

Натали деновиве е во посета на Австралија, каде заедно со мајка си беше забележана на лежерна прошетка.

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести