18.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Први фотки од 44-годишната Натали Имбрулија со своето двомесечно синче

Најчитани вести

Натали Имбрулија пред долги години се повлече од музичката сцена, но пред извесен период направи бум во јавноста со информацијата дека на 44-годишна возраст за првпат ќе стане мајка, благодарение на вештачко оплодување.

Пред 2 месеци го роди синчето Макс, после вештачко оплодување со сперма од донатор.

Натали деновиве е во посета на Австралија, каде заедно со мајка си беше забележана на лежерна прошетка.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com