27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Прва објава на сестрата на Богдана за која медиумите открија дека е во врска со синот на Брена- од оваа глетка се ќе ви стане јасно

Најчитани вести

Околу врската на Бојана Родиќ и Стефан Живојиновиќ медиумите не престануваат да пишуваат, а сестрата на сопругата на Вељко Ражнатовиќ конечно се огласи на социјалните мрежи прв пат откако во јавноста беше откриена нејзината романса со синот на Брена.

Имено Бојана Родиќ е активна на социјалните мрежи па многумина овие денови беа изненадени зошто не се огласува по шпекулациите дека е во врска со синот на Лепа Брена Стефан Живојиновиќ.

Она само неколку дена откако медиумите секојдневно пишуваа за неа и нејзината љубовна романса со младиот пејач Стефан поставила кратко видео на својот Инстаграм профил на кое се снима нашминкана и облечена во тексас јакна со што дава дознаење на сите дека овие шпекулации и годат.

Засега ниту Стефан Живојиновиќ се нема огласено по гласините дека е во врска со сестрата на Богдана која на 24 ноември и стана снаа на Цеца.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com