1.8 C
Skopje
Sunday, January 29, 2023

Пратеникот на ДОМ Мирослав Богдановски си поднесе оставка

Најчитани вести

Пратеникот на ДОМ, Мирослав Богдановски си поднесе поставка од функцијата пратеник. Тој се враќа на претходното работно место – главен инспектор во Град Скопје.

На денешната собраниска седница ќе биде констатирана неговата оставка.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести