20.8 C
Skopje
Thursday, October 6, 2022

По 3 недели брак, одлучиле да се разделат: Голем проблем се испречил меѓу Џенифер Лопез и Бен Афлек!

Најчитани вести

Медениот месец за Бен Афлек и Џенифер Лопез заврши, а странските медиуми тврдат дека заедно со него завршил и нивниот брак, бидејќи двојката веќе се разделила

Актерот и пејачката одлучиле да поминат некое време одвоено, односно на пауза. Причината се кариерите.

Странските медиуми тврдат и дека латино-дивата и 4 години помладата холивудска ѕвезда веруваат дека овој чекор долгорочно ќе им користи и ќе им помогне да го сочуваат својот брак. Тие всушност сакаат да се дистанцираат за да не се изгуби магијата меѓу нив и за да можат да си недостигаат еден на друг.

Ваквите наводи не ги потврдиле ниту Џеј Ло ниту Афлек, а корисниците на социјалните мрежи развија нова теорија за оваа своевидна пауза на двојката. Имено, Твитерџиите тврдат дека Лопез барала од Афлек да побара професионална помош поради својата зависност од алкохол.

Да се потсетиме, двојката се венчаше на интимна церемонија во Лас Вегас откако ја обновија романсата речиси 20 години по раскинувањето.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com