7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

По фотографиите направени од папараците, објави една своја разголена фотографија, што велите, има ли разлика? (ФОТО)

Најчитани вести

Џенифер Лопез на Instagram објави фотографија од одморот на островите Турк и Каикос, која очигледно малку ја уредила во Фотошоп.

Откако минатата недела се појавија фотографии од нејзините папарацо фотографии од плажа на островите Турк и Каикос, на кои се гледа нејзиниот целулит, 51-годишната Џенифер Лопез сега објави фотографија од истиот одмор на својот Instagram.

На фотографијата што ја сподели, таа избриша мали несовршености во Фотошоп, а исто така покажа и друг секси костим за капење од нејзината завидна колекција.

„Како започна минатата недела и каква е оваа“, напиша таа покрај галеријата каде на првата фотографија позира на даска во смарагдно зелен едноделен костим за капење со длабоко деколте и исечоци кои и ја откриваат страната на градите, додека на втората носи зимска јакна со што откри дека нејзиниот летен-зимски одмор заврши.

Но, иако на сите им е јасно дека нејзините фотографии од Instagramсе доста различни од реалноста, фановите на Џенифер сѐ уште го опсипуваат со комплименти нејзиното тело на 52-годишна возраст, а објавата има милиони лајкови за помалку од еден ден.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести