Home Шоубиз По приказните дека не е во добри односи со Викторија, се огласи Никола: Сите се прашуваат на кој му се обрати со пораката

По приказните дека не е во добри односи со Викторија, се огласи Никола: Сите се прашуваат на кој му се обрати со пораката

by admin

За нивниот однос зборуваат сите…

Никола Пелц Бекам пред неколку месеци се омажи за Бруклин Бекам, а уште тогаш почнаа разните гласини. Една од нив се однесува на нејзиниот однос со Викторија и Дејвид Бекам.

Имено, како што се наведува, тие не се во добри односи, а пораката која Никола сега ја напиша, многумина наведен дека ѝ се има обратено токму на Викторија.

„Понекогаш ми е тешко да покажам дека сум тажна. Израснав со седум браќа и сестри и силни родители и тоа ме направи посилна. Тие ме научија да не му дозволам на никој да ме повреди. Затоа подигнав ѕид околу себе за да се заштитам, особено во оваа индустрија“ – напиша актерката, па додаде:

„Сите имаме денови кога луѓето прават да се чувствуваме лошо и во ред е да се биде повреден. Мислев дека треба да напишам нешто, бидејќи никогаш не ја покажувам оваа страна од себе. Ви благодарам на сите за поддршката“.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More