32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

По неуспешниот брак со sвезда на Беверли Хилс, Меган Фокс има нов дечко!

Најчитани вести

Познатата американска актерка, која долги години ги красеше насловните страни со најубави дами од Холивуд, во последните месеци е во љубовна врска со 30-годишниот американски рапер Машин Ган Кели.

Со своето последно појавување во јавноста, актерката навести дека се подготвени за нов чекор во нивната романса.Врската со четири години помладиот рапер, Меган Фокс започна во пролетта 2020 година по разводот со актерот Брајан Остин Грин, кој во јавноста е најдобро запаметен по улогата во серијата „Беверли Хилс, 90210“.

Десет години во брак, Меган и Брајан станаа родители на два сина и ќерка, а таа најде нова љубовна среќа со американскиот рапер.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com