21.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

По неа мажите воздивнуваат, а таа заведува само славни и богати – велат дека има тело и лице како од соништата

Најчитани вести

Шантел Џефрис има неколку професии – таа е актерка, модел, блогер, продуцент и Диџеј, но и понатаму е најпозната по своите љубовни авантури со славните мажи… А, токму таквите романси и ја лансираа во светот на шоубизнисот.

На прв поглед оваа дама изгледа токму како дел од семејството Кардашијан, но токму тие ѝ биле патоказ и не само кога физичкиот изглед е во прашање.

Имено, извори блиски до оваа 27-годишна убавица тврдат дека таа се однесува исто како Ким Кардашијан, а доволно е да се фрли поглед на нејзиниот Инстаграм профил и да се сфати дека не е далеку од вистината.

Шантел е позната по забавувањата со богати, познати и влијателни мажи, а и сама отворено признала дека мажите без статус не ги ни забележува.

Таа богатите мажи почнала да ги заведува уште пред полнолетството, па така пред 2013 година уапсеала веќе да биде со Џастин Комбс, синот на Паф Деди, раперот Лил Твист и играчот на американски фудгбал Џишон Џексон.

Но, аферата која навистина ја прослави и направи светски позната е таа со Џастин Бибер. Оваа романса беше кратка, но доволна да крене прашина и да се заврши со – апсење.

Шантел била со пејачот кога полицијата го фатила како вози во алкохолизирана состојба, а додека го апселе таа се смеела, што ја згрозило јавноста.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com