37.8 C
Skopje
Wednesday, June 23, 2021

ПО ИНТЕРВЈУТО НА ВЕКОТ: Се пишуваат петиции за Опра Винфри да направи интервју со Бритни Спирс, нејзиниот документарец ја потресе јавноста, долгата борба со нејзиниот татко ги заинтригира луѓето!

Најчитани вести

Одличното интервју на Меган Маркл и принцот Хари „под диригентската палка“ на Опра Винфри ја заинтригираше јавноста, а некои веќе многу гласно бараат од водителката да го стори истото со Бритни Спирс.

Поддржувачите на движењето Слободна Бритни сметаат дека ако таа веќе толку отворено разговарала со војвотката и војводата од Сасекс, таа може да најде начин да направи подеднакво бомбастично интервју со поп принцезата.

Сепак, Опра сè уште не одговорила на овие барања од јавноста.

Britni Spirs

Инаку, ден по признанието на Меган и Хари, странските медиуми станаа свесни за петицијата која кружеше на Твитер, следниот гостин на Опра Винфри да биде Спирс, за конечно да и се даде можност да и се обрати на јавноста „без филтри“ за сè што се дискутира во моментов. приказна и таа се однесува на неа. Бројот на оние кои го поддржуваат овој натпревар расте од ден на ден, иако нема ни трага ни глас од Бритни на оваа тема.

Džastin Timberlejk

Ситуацијата на пејачката продолжува да ги тресе сите нејзини обожаватели, особено откако „Framing Britney Spears“ го виде светлото на денот. Документарецот ја прикажува нејзината долгорочна борба да го смени старателот, а главни негативци во целата приказна се нејзиниот татко Џејми и нејзиното поранешно момче, пејачот Џастин Тимберлејк.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести