0.8 C
Skopje
Friday, January 21, 2022

Почина тригодишно девојче во Струга

Најчитани вести

Струга, 12 август- Тригодишно девојче вчера починато било донесено во Медицинскиот центар во Струга.

СВР Охрид денеска соопшти дека во 10 часот и 20 минути од болницата пријавиле дека А.Ј. (25) од Шведска го однела починатото девојче.

Според информацијата на телото на девојчето немало траги на насилство.
По наредба на Јавен обвинител телото е дадено на обдукција.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com