-8.2 C
Skopje
Wednesday, February 8, 2023

Почина Аида Хоџиќ, советник во Општина Аеродром

Најчитани вести

Советничката во Советот на Општина Аеродром, Аида Хоџиќ почина.

Веста на Фејсбук ја објави градоначалник, а од неа преку социјалните мрежи се простуваат голем број роднини и пријатели.

  • Другарка која Општина Аеродром сакаше да е уште поубаво место за живеење. Другарка, секогаш насмеана која сакаше на сите да им помогне. Ќе ни недостигаш Аида. Почивај во мир, напиша на Фејсбук градоначалникот на Општината, Златко Марин.

https://www.facebook.com/marinzlatko/posts/2883248488608091

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести