23.8 C
Skopje
Saturday, June 19, 2021

После целата ДРАМА! ЏОНИ ДЕП ИГРА СО БАРБИКИ ВО СЛОБОДНОТО ВРЕМЕ: Чуден фетиш?!

Најчитани вести

Џони Деп важи за еден од најголемите заводници, но она што можеби е малку познато на повеќето негови обожаватели е дека холивудскиот глумец обожава да игра со кукли. Имено, играта со барбики му помага кога се подготвува за големи улоги.

„Ќерка ми и јас игравме многу со Барби “, откри актерот пред неколку години.

Неговата 15-годишна ќерка денес повеќе не игра со Барби, што го натера да престане.

„Еден ден таа само ми рече: Тато, биди нормален. Тогаш престанав да играм со неа “, вели тој.

Džoni Dep

Сепак, тој призна дека дома крие вистинска колекција од овие кукли кои му помагаат да биде подобар актер.

„Имам многу Барби во колекцијата“, заклучи тој.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести