Home » После два месеца по породувањето: Ријана за првпат во јавноста

После два месеца по породувањето: Ријана за првпат во јавноста

by Журнал.мк

Иако беше главна тема секој ден за време на бременоста, познатата пејачка Ријана реши да се повлече од јавноста откако на 13 мај 2022 година роди син чие име се уште не е познато.

Убавата пејачка сега за првпат е видена во јавноста по породувањето, а откриено е и каде се појавила пејачката и како изгледа 2 месеци по раѓањето на нејзиното дете.

Имено, Ријана неодамна се појави во Лондон и со своето присуство предизвика општо бунило меѓу фановите.

Таа заминала во британската престолнина бидејќи дошла да го поддржи својот партнер, раперот АСАП Роки, кој настапувал на фестивал во Лондон.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More