9.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Последниот викенд во јануари – Попуст на попустите во Bonatti

Најчитани вести

Јануари знае да биде долг и напорен, па кога барате причина да се развеселите и да се расположите – Bonatti е вашата локација.

Во тек се зимските сезонски попусти и цените се намалени до -50%.

Доколку времето ви ја убива желбата за излегување од дома – ние ви ја носиме порачката до домашна адреса. Само треба да си го одберете и нарачате моделот на веб продавницата – www.bonatti.mk

Изборот е огромен, но побрзајте, бидејќи бројчињата брзо се трошат.

Ако решите да нé посетите последниот викенд во јануари, од 29 до 31 (петок до недела), ќе добиете дополнителни -20% попуст на веќе намалените цени.

Ова е краток каталог од изборот со кој ќе ве пречекаме:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести