14.8 C
Skopje
Sunday, October 2, 2022

„Порше“ остана без тркало по сообраќајна несреќа во Аеродром

Најчитани вести

Вчеравечер во општина Аеродром, во Скопје се случи сообраќајка откако автомобил „порше“ според неофицијални информации најверојатно излетал од патот, по што завршил со материјална штета, односно, со речиси откинато тркало.

Нема повредени лица во несреќата.

На местото се насобрале голем број на граѓани, а полицијата извршила увид

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com