21.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Поранешното момче на Линдзи Лохан и Деми Мур пронајдено мртво на 39 години

Најчитани вести

Американскиот бизнисмен Хари Мортон почина на 39-годишна возраст. Тој беше сопственик на познат синџир ресторани, а на јавноста ѝ беше познат по неговата наводна афера со пејачката и актерка Линдзи Лохан (33).

Линдзи и Хари никогаш не потврдија дека биле во врска, иако се гледале и се дружеле.

И покрај сè, актерката сепак избра да се збогува од бизнисменот и да сподели емотивна порака со следбениците на „Инстаграм“.

https://www.instagram.com/p/B5RFFL1BcoQ/

„Најдобар пријател. Најдобар живот“ напиша актерката под нивната заедничка фотографија.

Лундзи се шпекулира дека е шокирана од смртта на нејзиното поранешно момче, кого го запознала на својот 20-ти роденден.

Покрај врската со Линдзи, Мортон е познат и по тоа што бил во врска со актерката Деми Мур, музичката ѕвезда Бритни Спирс и манекенката Парис Хилтон.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com