7.8 C
Skopje
Saturday, May 21, 2022

Поранешниот султан се огласи по секс скандалот на неговата сопруга во базен: Жалам за мојот брак откако го видов жешкото видео

Најчитани вести

Поранешниот крал на Малезија призна дека жали поради својот личен избор да се ожени со руската мисица со што се откажал од престолот.

Султанот Мухамед и Русинката Оксана Воеводина се венчаа на тајна церемонија минатата година во Москва, но кралот во јануари годинава е абдициран од тронот.

Иако и понатаму е владетел на провинцијата Келантан, ова е прво абдицирање откако земјата е ослободена од британската опсада во 1957 година.

Парот во мај годинава го доби и синот Леон, но само месец дена подоцна се разведоа откако во јавноста се појави снимка на која русинката има секс во базен со помладо момче од сопругот.

Во моментов таа живее во Москва заедно со синот, а преку медиумите се закани дека ако раскаже за бракот со султанот тоа ќе биде болно./brif.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com