27.8 C
Skopje
Friday, July 30, 2021

Поранешниот сопруг на Моника Белучи со 30 години помлада жена на плажа: Сите му завидуваат за оваа убавица!

Најчитани вести

Францускиот актер Винсент Касел (53) и неговата сопруга Тина Кунаки (23) неодамна беа фотографирани на плажата во Рио де Џинеро, а по тој повод и двајцата имаа различни активности.

Имено, Винсент веќе некое време живее во Рио, па дури има бразилско државјанство.

Од почетокот на пандемијата на вирусот корона, среќната двојка е во Бразил, па често се гледа како уживаат во топлото време, песочните плажи и кристално чистото море.

Овој пат, Винсент уживаше во електрична даска за сурфање, додека Тина ја чуваше нивната ќерка Амазонија на брегот.

Француската убавица беше видена како ужива на сонцето во зелено минијатурно бикини во кое го истакна своето совршено тело – големи гради, затегнат стомак, долги нозе и подигнат задник. На главата носеше портокалово капаче, а сите присутни ја гледаа нејзината волшебна фигура.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести