27.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Поранешната девојка на синот на Цеца се огласи по свадбата

Најчитани вести

Свадбата на синот на Цеца е сеуште топ тема, а на социјалните мрежи околу настанот се огласи и неговата претходна и долгогодишна девојка, Маша Терзич.

Маша на еден твит за свадбата на Вељко искоментира, „Нека, ќе се омажи и Маша”.

Тие беа заедно со години, додека пак Анастасија беше со братот на Маша во долга врска.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com