26.8 C
Skopje
Wednesday, June 16, 2021

Поранешен фудбалер на Порто и Интер е уапсен откако физички ги нападнал своите родители

Најчитани вести

34-годишниот Гуарин кој сега игра за екипаата на Милионариос, а во минатото играше за Интер и Порто е уапсен за семејно насилство.

Тој бил под дејство на наркотици и алкохол кога бил приведуван од полицијата. Гуарин пружал и отпор, но на крајот завршл во притвор.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести