11 C
Skopje
Sunday, March 7, 2021

Поради градежни работи во прекин сообраќајот на патот Кичево – Охрид

Најчитани вести

На магистралниот пат А2 Кичево – Охрид (на потег од Пресека до с.Врбјани) поради изведување градежни работи (минирање) во период помеѓу 11.00 чaсот до 15 часот сообраќајот ќе биде во прекин 10 до 15 минути, соопшти АМСМ.

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести