21.8 C
Skopje
Saturday, September 24, 2022

Поради градежни работи во прекин сообраќајот на патот Кичево – Охрид

Најчитани вести

На магистралниот пат А2 Кичево – Охрид (на потег од Пресека до с.Врбјани) поради изведување градежни работи (минирање) во период помеѓу 11.00 чaсот до 15 часот сообраќајот ќе биде во прекин 10 до 15 минути, соопшти АМСМ.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com