Поп-ѕвездата одмара во Бодрум: Северина во летно издание

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on google
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Регионалната поп-ѕвезда Северина по тезгите низ Хрватска, зема одмор и замина во турското летувалиште Бодрум. Нејзината фотографија во летно издание што ја пушти на Инстаграм, за половина час ја лајкнале 20 илјади луѓе.

Пејачката и на 47 години е во топ- форма. Претходно, од хрватскиот остров Шолта, Северина сподели фотографија со синот Александар за кого уште води битка со поранешниот партнер./nezavisen.mk

T.E.

Оставете коментар

Актуелно

@2019 – Новинска агенција ЖУРНАЛ. Сите права се задржани.

Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.