17.8 C
Skopje
Monday, September 26, 2022

Популарниот пејач станува татко? Џастин Бибер го прослави својот роденден, а сопругата Хејли објави неколку фотографии за кои зуе целиот свет (ФОТО)

Најчитани вести

Популарниот пејач Џастин Бибер, денес го слави својот 27-ми роденден, а неговата сопруга, манекенката Хејли Бибер, му ги испрати најубавите честитки преку Инстаграм.

Покрај емотивната порака и зборот на љубовта, Хејли сподели неколку нивни заеднички фотографии кои го разнежнија Бибер.

Уште една година околу сонцето со тебе, втора година како што те сакам, растем со тебе и се смеам со тебе. Среќен 27-ми роденден, ти си мојот омилен човек и благодарна сум што сум покрај тебе – напиша Хејли.

Џастин покажа го воодушеви со овој статус, па во коментар напиша дека ја сака.

Džastin Biber

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com