23.8 C
Skopje
Friday, June 18, 2021

Понижување – Некој заборавил дека Кутињо е играч на Барселона

Најчитани вести

Фудбалскиот клуб Барселона заборавија дека Фелипе Кутињо е дел од тимот за сезоната 202/2021.

Каталонците, објавија тимска фотографија за тековната сезона, која делува како понижување за Кутињо, кој е најспкаиот играч во историјата на клубот.

Кутињо се наоѓа на фотографијата, на која е ставен со помош на фотошопот.

Голем пропуст за клуб од рангот на Барселона.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести