-4.2 C
Skopje
Monday, January 24, 2022

ПОНИЖЕНА И ЗАСРАМЕНА Алекс ја оставил Џенифер преку порака?

Најчитани вести

Нов пресврт

Запрени се шпекулациите за наводно раскинување на 51-годишната sвезда Џенифер Лопез и 45-годишниот поранешен бејзбол играч Алекс Родригез – вака се пишуваше за славната двојка пред само пет дена. Откако неодамна беше објавено дека парот ја раскина четиригодишната врска крунисана со веридба, која ја демантираа тврдејќи дека „работат на врска“, информација дека стои старлетата и ријалити sвезда, 30-годишната Медисон ЛеКрој меѓу нив, фотографијата од парот направена во Доминиканска Република каде Џеј Ло снима нова романтична комедија Shotgun Wedding со колегата Џош Духамел, сега се појавија нова вест. Како што истакнува американскиот таблоид „In Touch“, Џенифер е засрамена и понижена затоа што Алекс ја оставил преку порака.

Еден извор уверува: „Готово е. А, вистинскиот шок е што Алекс ја остави Џенифер преку порака!“ Исто така тврдат дека Џенифер била уништена. „Таа е засрамена и понижена, но и лута. На крајот на краиштата, одбива да го врати вереничкиот прстен вреден околу пет милиони долари. Кој може да ја обвини? Секој знаеше дека има проблеми, и сега заврши сè “, рече инсајдерот.

Да потсетиме, оваа информација пристигнува по романтичниот викенд во Доминиканската Република. Пејачката и актерка, облечена во бањарка, изгледа многу задоволно на фотографиите додека свршеникот ја бакнува и прегрнува. Со тоа, гласините за наводно раскинување конечно „паднаа во вода“, особено по шпекулациите за наводната нова романса на Родригез и ЛеКрој. Да потсетиме, Шеп Роуз, колешка на Медисон од серијата, откри дека се допишувала со Родригез. „Снимавме епизода на островот Каперс кога таа ми рече дека се допишува со„ А.Род “, но таа не сакаше да каже ништо повеќе од тоа затоа што вети дека ќе молчи. Прв пат слушнав за него “, рече. ЛеКрој подоцна потврди дека тајниот човек е навистина Родригез, но инсистираше на тоа дека тие само разговарале.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com