9.8 C
Skopje
Wednesday, February 1, 2023

Покажала како изгледа чистење на стан во кој се пушело 21 година, а глетката не е пријатна

Најчитани вести

Професионална чистачка на ТикТок покажала како изгледа чистење на стан во кој се пушело 21 година.

На снимките се гледа како од ѕидовите се отстрануваат портокаловите наслаги кои се собрале од долгогодишното таложење на чадот од цигарите, а се гледа и подот на кој останале посветли места – оние на кои стоел мебелот.

Колку нечистотија извадила се гледа и по нечистата вода која ја истура, а на тепихот се гледаат и запалени делови, на кои паѓале пепел и отпушоци.

Снимите брзо почнале да се споделуваат на оваа социјална мрежа, а првото видео го погледнале 2,4 милиони луѓе.

@camelgum

Never seen anything like this!!!! #fyp #gross #nasty #shocking♬ Uh Oh Stinky – Merlin

@camelgum

#cigsmokehouse♬ original sound – Duranda Rose

@camelgum

How did this place not burn down!! #cigsmokehouse #shoking♬ original sound – Duranda Rose

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести