18.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Познатата српска блогерка се прошета гола на снегот

Најчитани вести

Најпознатата српска блогерката Зорана Јовановиќ, позната како „Зораннах“, ужива во магијата на зимските денови на една од најубавите планини во Европа, елитниот зимски ски центар каде се собира само кремот на општеството.

Зорана редовно објавува како се забавува, па така најпрвин објави видео како се скија во костим за капење.

Сега блогерката сподели фотографија на која е сликана гола на снегот покрај топлиот базен, потпокриена само со крзно.

„Мама ми рече да бидам слободна и дива!“ – напишала блогерката со описот на фотографијата, без да го цитира или означи кој е среќникот што ја фотографирал.извор: vistina.com.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com