32.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Познатата пејачка Сенидах заврши во болница!

Најчитани вести

Една од најпопуларните пејачки и раперки во регионот веќе втор пат за краток период има здравствени проблеми.

Сенидах Хајдарпашиќ, позната како Сенидах, вчера на инстаграм-стори сподели дека завршила во болница.

Таа објави фотографија од кола за брза помош и сподели дека деновиве настапувала трпејќи болки.

Instagram

Таа открила дека била принудена да одложи некои настапи и се извини на својата верна публика.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com