17.8 C
Skopje
Monday, August 15, 2022

Познатата пејачка воодушеви со прободувањето на брадавиците на новата фотографија на Инстаграм! ‘Се чувствувам слободно по неколку предизвикувачки години’

Најчитани вести

28-годишната пејачка Деми Ловато во последно време пополнува медиумски колумни исклучиво благодарение на негативниот публицитет. Депресија, борба против зависности и потоа раскинување со актерот Макс Ерих се само некои од причините зошто таа се најде во центарот на вниманието, па најновата фотографија на Инстаграм на која Деми покажува како ја пирси брадавицата преку маицата дојде како вистинско освежување.

Тоа ги воодушеви обожавателите на Демi, но и многу познати личности. Едно лице толку ентузијастички искоментира: „Почувствував религиозно искуство кога видов како се пробива пирс под кошулата“. Нејасно е колку време sвездата носи накит за тело или дали е прободена едната или двете брадавици, но дури и оваа фотографија беше доволна за да ги полуди сите.

Аутфитот на Ловатo вклучуваше и карирана јакна од Ралф и Русо и широки ногавици, кои одлично и одговараа на нејзината кратка розова коса, заедно со задебелените обетки на Џенифер Фишер.

Инаку, Деми не е единствената позната дама која претпочита пирсинг на брадавиците. Познати дами како Беле Хадид, Кендал Џенер, Ријана и Кристина Агилера исто така се забележани со години како ги покажуваат своите прободени брадавици.

И, додека за некои изгледот е составен од кратка коса и преголема облека, Деми откри дека сега конечно се чувствува „слободна“, особено откако ја истрижа косата по неколку години, што вклучуваа скоро фатално предозирање во 2018 година и пауза во 2020 година.

Да потсетиме, Ловато планира да се осврне на предозирањето и да ги сподели никогаш необјавените детали за нејзиното појавување во јавноста, во претстојниот документарец на YouTube „Деми Ловато: танцувајќи со ѓаволот“ што ќе биде лансиран на 23 март.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com