17.8 C
Skopje
Monday, June 14, 2021

Познатата манекенка повторно провоцира

Најчитани вести

Откако пред нешто повеќе од една година се породи и на свет ја донесе преубавата и преслатка ќеркичка која доби необично име – Кара Розмари.

Некогашната македонска манекенка и топ модел Цеце Орешкова сега повторно провоцира со фотографии од извајаното тело. Манекенката повторно блеска.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести