19.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

Познатата македонска блогерка во долна облека на Инстаграм

Најчитани вести

Една од нашите најпознати и најубави блогерки – Александра Трпеска или на социјалните мрежи позната како Маџестик своите машки следбеници ова утро ги почести со доста интересна фотка…

Таа на профилот на Инстаграм на своите обожаватели им посака убав ден со фотографија на која позира во црна долна облека..

Впрочем Маџестик важи и за една од нашите похрабри блогерки кои немаат проблем да се „разголат“ за на социјалните мрежи, а тоа да изгледа урбано и светски…

А, доказ за тоа е ѝ оваа утринска фотка…

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com