19.8 C
Skopje
Tuesday, May 24, 2022

Познатата водителка и новинарка по првпат ќе се оствари во улогата на мајка: Нора Шакири со убави вести ја развесели јавноста

Најчитани вести

Нора Шакири, познатата водителка и новинарка вчера ја изненади јавноста со веста дека е бремена.

Таа на Инстаграм профилот објави фотографија со својот сопруг, Марко Марковиќ, каде ја споделила веста со следачите, а може да се забележи дека веќе е во поодмината бременост.

„Не гледајте во друго, ташната е битна“, напиша во свој стил Нора под фотографијата.

Нора и Марко долги години беа во врска, а во 2016-та години официјално ја крунисаа љубовта со брак.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com