32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Под сакото НЕ НОСЕШЕ БУКВАЛНО НИШТО – Во вака ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ невозможно е сите да не ја гледаат

Најчитани вести

Атрактивната Лоти Мос неодамна се појави на Неделата на модата во Париз на забавата на брендот „Roger Vivie“, а погледите на сите беше вперен токму во неа.

Убавата манекенка се прошета во едноставно црно одело кое го искомбинира со потпетици со украсна шнола и ефектна clutch торбичка, а од деталите додаде и мачкасти наочари кои дополнително го истакнаа нејзиниот сексипил.

Но, оваа класична комбинација ја „скрши“ со посебно предизвикувачки детал, Лоти под сакото не носеше ништо, дури ни градник, а тоа без срам го покажа.

Беше ова храбар стилски потег, но се исплатеше – оваа 21 годишна манекенка го привлече целото внимание, а сепак не беше вулгарна.

Да потсетиме, младата полусестра на легендарната Кејт Мос инаку е шампион со своите модни избори и секогаш успева да се истакне и да биде во центарот на вниманието, па ова не е прв пат да интригира со голи детали во јавноста./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com