32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

ПОДГОТВЕНА ДА ЗАСТАНЕ ПРЕД ОЛТАРОТ? Познати детали за тајната венчавка на Кети Холмс

Најчитани вести

Во план е интимна церемонија!

Романсата доби ново продолжение. Љубовната приказна на актерката Кети Холмс и познатиот Њујоршки готвач Емилијо Витоло Јуниор е посилна од кога било. Уште од првиот ден на нивната врска, погледите на јавноста се насочени кон нив и им го следат секој чекор. Ручек, вечера, бакнеж, прегратка – сето тоа фатено од објективите на локалните папараци-фотографи. Откако неодамна стана официјален пар и на Instagram, шпекулациите за нивниот следен потег стануваат посилни. Списанието „Woman’s Day“ отиде чекор подалеку и тврдеше дека парот планира тајна венчавка, и тоа порано отколку што мислевме.

Со оглед на тоа дека зад неа стои несреќен љубовен живот, што исто така ја прави честа мета на медиумите, нејзината среќа сега е оправдано интересна за јавноста. Според медиумите, Кети наскоро би можела повторно да застане пред олтарот. Сите детали, како што истакнува списанието, доаѓаат од нивните пријатели кои веруваат дека нивната врска ќе биде крунисана со брак оваа зима.

Оваа зима? Според календарот, зимата трае уште нешто повеќе од три месеци, што значи дека во тој период може да се одржи интимна церемонија. „Откако и официјално се појавија на Instagram, време е да се направи голем чекор напред“, се пошегува еден пријател, додека друг откри дека актерката често зборувала за брак, како и за деца.

Сè започна кога тие се преселија во заеднички стан во Њу Јорк. Кети ужива да украсува во нивниот дом за да се чувствува што е можно подобро. Таа е многу заљубена во него и не престанува да зборува за брак и деца, но и за можни имиња за нивните идни деца. Со своите коментари во последно време, таа навестува дека венчавката ќе се одржи наскоро, и покрај тоа што сите ја советуваа да почека“, коментираат споменатите извори.

Со сето ова, се верува дека церемонијата ќе се одржи во Мичиген, каде Кети купи прекрасен имот покрај езерото. „Ќе биде убава венчавка, нејзината куќа изгледа како да е создадена за таква идила, а со оглед на тоа што е средина на зимата ќе биде снежна свадбена чудесна приказна “, се деталите за нивната наводна венчавка.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com