18.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Погледнете ја Ивана Цвикиќ – една од најубавите во „Ѕвездите на Гранд“

Најчитани вести

Членовите на жирикомисијата од „Ѕвездите на Гранд“ често се жалат дека ѕидот кој го имаат пред себе им е „најголемиот хендикеп“, со оглед на тоа дека така се фокусирани само на пеењето, а велат дека една ѕвезда ја сочинуваат повеќе фактори.

Тоа се покажа уште еднаш, поточно на сцената кога се појавила Ивана Цвикиќ (20) од Лакташ. Иако е студент на музичката академија, таа не успеа да го импресионира жирито кое нејзиното пеење го оцени како „коректно“, но кога ја погледнаа како изгледа, изјавија дека би ја земале во тимот поради нејзината убавина.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com