26.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Погледнете со кого Никола Раѓен ја изневери Ана Кокиќ

Најчитани вести

По десет години брак, пред неколку месеци се разведоа Ана Кокиќ и нејзиниот сопруг Никола Раѓен.

Српските медиуми пишуваат дека наводно Никола уште додека бил во брак со Ана ја изневерувал своја сопруга. Наводно, Никола ја изневерувал Ана со Јелена Вучковиќ, ќерката на Гоца Божиновска.

По тој повод се огласи Јелена и на кратко ги прокоментира овие пишувања.

„Раѓен само го знам од видување, како што познавам и многу спортиси кои доаѓале на мој настап“ вели Јелена за „еспресо“ и додава:

„Не го познавам човекот, не знам ни дали некогаш сме разговарале, а не пак да бидам со него или да му досадувам“ вели ќерката на пејачката./zase.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com