10.8 C
Skopje
Thursday, December 8, 2022

Погледнете како се создаваат секси фотографии кои завршуваат на Instagram, сè за лајкови!

Најчитани вести

Риалити sвездата Клое Кардашијан (36) им се придружи на сестрите на одмор на островите Турк и Каикос, каде беше фатена за време на фотосесијата за Инстаграм.

She even made sure they got the best shot

Кардашијан се вртеше и се тркалаше на песочната плажа во проѕирен син фустан со црвен едноделен костим за капење со танга видливи одоздола, додека нејзиниот асистент трпеливо ја фотографираше во разни пози.

The Keeping Up With The Kardashian rocked a red swimsuit under her dress

Но, се чини дека Клои не беше среќна затоа што на Инстаграм, покрај фотографиите на кои ја носи истата облека, ја обележа својата сестра Кајли Џенер како фотограф, а истите беа направени на друга локација.

Кардашијан собра милиони лајкови за своите објави во ова предизвикувачко издание, па се чини дека макотрпното позирање и менување фотографи сепак се исплатеше.

И иако ги воодушеви своите придружници со изгледот на фотографиите, имаше и такви кои ја обвинија дека оди под нож затоа што нејзиното лице изгледаше поинаку, но Кардашијан ги негираше обвинувањата.

She tried different angles for the photographer

Инаку, пред половина година, Клои му даде уште една шанса на таткото на нејзината ќерка Тру, кошаркарот Тристан Томпсон, откако тој неколку пати ја изневери, а во декември беше фотографирана со огромен дијамантски прстен на левата рака, предизвикувајќи гласини.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести